Liga prvaka: Crvena zvezda i Olympiakos nastavljaju natjecanje u skupinama

Utorak, 27. kolovoza 2019. 23:12 Napisao/la  SC
Crvena zvezda eliminirala Young Boyse

Crvena zvezda i Olympiakos nastavljaju natjecanje u skupinama Lige prvaka.

Srpski prvak odigrao je u Beogradu protiv Young Boysa neodlučeno (1:1) i eliminirao švicarskog prvaka zbog toga što je utakmica u Bernu završila 2:2.

Vukanović je u 59. minuti doveo Zvezdu u vodstvom, gosti su izjednačili augotolom Bena u 82. minuti.

Olympiakos je rutinski odradio uzvrat u Rusiji, pobjedivši Krasnodar rezultatom 2:1.

Oba pogotka za grčku momčad postigao je El Arabi (11, 48), domaći su poveli u 10. minuti pogotkom Utkina.

Soudani je igrao za Olympiakos od 71. minute.

Prvu utakmicu Olympiakos je pobijedio 4:0.