Liga prvaka: Chelsea i Salzburg remizirali, Haaland srušio Borussiju, Juventus poražen

Srijeda, 14. rujna 2022. 23:09 Napisao/la  SC
Erling Haaland presudio bivšim suigračima

Liga prvaka - 2. kolo

Chelsea i RB Salzburg odigrali su bez pobjednika utakmicu na Stamford Bridgeu, što ne odgovara Dinamu koji se protiv RB Salzburga treba boriti za treće mjesto.

Real Madrid slomio je otpor RB Leipziga u završnici utakmice, Luka Modrić igrao je do 81. minute.

Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic u remiju sa Šahtarom u Varšavi.

Napoli je pobijedio u Glasgowu, Borna Barišić igrao je cijelu utakmicu za Rangerse, Antonio Čolak igrao je od 72. minute.

Erling Haaland srušio je Borussiju Dortmund!

Bivši napadač dortmundske momčadi efektno je postigao pobjednički pogodak na Etihadu, Manchester City dvama pogocima u završnici utakmice ostvario je pobjedu.

Ivan Rakitić igrao je do 67. minute u remiju s Kopenhagenom.

Juventus je neočekivano doživio domaći poraz, Benfica je pobjedom napravila veliki korak prema idućem krugu natjecanja.

PSG je rutinski priveo kraju utakmicu protiv Maccabija, pogotke su postignula sva trojica najpoznatijih pariških napadača.

Skupina A: G. Rangers - Napoli 0:3 (Politano 68-11m, Raspadori 95, Ndombele 90+1), Liverpool - Ajax 2:1, odigrano u utorak
Poredak: Napoli 6, Liverpool 3, Ajax 3, G. Rangers 0

Skupina E: Milan - Dinamo 3:1 (Giroud 45-11m, Saelemaekers 47, Pobega 77/Oršić 56), Chelsea - RB Salzburg 1:1 (Sterling 48/Okafor 75)
Poredak: Milan 4, Dinamo 3, RB Salzburg 2, Chelsea 1

Skupina F: Šahtar - Celtic 1:1 (Mudryk 29/Bondarenko 10-ag), Real Madrid - RB Leipzig 2:0 (Valverde 80, Asensio 90+1)
Poredak: Real Madrid 6, Šahtar 4, Celtic 1, RB Lepizig 0

Skupina G: Manchester City - Borussia (D) 2:1 (Stones 80, Haaland 84/Bellingham 56), Kopenhagen - Sevilla 0:0
Poredak: Man. City 6, Borussia (D) 3, Kopenhagen 1, Sevilla 1

Skupina H: Juventus - Benfica 1:2 (Milik 4/Joao Mario 43-11m, Neres 55), Maccabi Haifa - PSG 1:3 (Chery 24/Messi 37, Mbappe 69, Neymar 88)