Liga prvaka: Barcelona izjednačila u Napulju, Bayern praktično osigurao četvrtfinale

Utorak, 25. veljače 2020. 23:03 Napisao/la  SC

Barcelona je uspjela ostvariti pozitivan rezultat u Napulju, pogotkom Griezmanna katalunjska momad je izjednačila (1:1) u utakmici koju je oblilježio destruktivni nogometa domaćina.

Trener Gennaro Gattuso odlučio je zaustaviti Lea Messija plitkom fomacijom u svojoj trećini, pa utakmica nije bila privlačna za gledatelje.

Za navijače Napolija možda jest, Mertens je atraktivnim pogotkom uzvrat učinio neizvjesnim.

Vidal neće igrati u uzvratu zbog crvenog kartona, Ivan Rakitić igrao je do 56. minute.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu u porazu Chelseaja, Bayern je trima pogocima u nastavku utakmice praktično osigurao prolaz u četvrtfinale.

Alonso je u 83. minuti dobio izravni crveni karton, Chelsea je s desetoricom igrača imao još manje šansi postići barem pogodak.

Prve utakmice osmine finala Lige prvaka: Chelsea - Bayern 0:3 (Gnabry 51, 54, Lewandowski 76), Napoli - Barcelona 1:1 (Mertens 30/Griezmann 57)