Liga prvaka: Atalanta pobijedila u Liverpoolu, Real Madrid lako protiv Intera

Srijeda, 25. studenog 2020. 23:07 Napisao/la  SC
Atalanta slavila na Anfieldu

Liga prvaka - 4. kolo

Atalanta je priredila najveće iznenađenje večeri pobjedom u Liverpoolu.

Jurgen Klopp nije igrao u najboljem sastavu što ne umanjuje vrijednost pobjede Atalante, koja se vratila u borbu za drugo mjesto.

Mario Pašalić i Boško Šutalo nisu bili u rosteru zbog ozljeda.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real Madrid, koji je u slaboj utakmici lakše od očekivanog pobijedio inter.

Vidal je u istoj minuti dobio dva žuta kartona, od 33. minute Inter je igrao s igračem manje što je gostima olakšalo posao.

Ivan Perišić igrao je od 46. minute, Marcelo Brozović nije bio u rosteru.

Inter više nema šansi plasirati se u završnicu Lige prvaka, prestaje borba sa Šahtarom za mjesto u Europskoj ligi.

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu u Madridu, Lokomotiv je uspio osvojiti bod protiv favoriziranog domaćina.

Skupina A: Atlético - Lokomotiv Moskva 0:0, Bayern - Salzburg 3:1 (Lewandowski 42, Wober 52-ag, Sane 68/Berisha 73)
Poredak: Bayern 12, Atletico 5, Lokomotiv 3, Salzburg 1

Skupina B: Borussia (M) - Šahtar 4:0 (Stindl 17-11m, Elvedi 34, Embolo 45+1, Wendt 77), Inter - Real Madrid 0:2 (Hazard 7-11m, Hakimi 59-ag)
Poredak: Borussia (M) 8, Real Madrid 7, Šahtar 4, Inter 2

Skupina C: Olympiacos - Manchester City 0:1 (Foden 36), Marseille - Porto 0:2 (Sanusi 39, Oliveira 72-11m)
Poredak: Manchester City 12, Porto 9, Olympiacos 3, Marseille 0

Skupina D: Ajax - Midtjylland 3:1 (Gravenberch 47, Mazraoui 49, Neres 66/Mabil 81-11m), Liverpool - Atalanta (Iličić 60, Gosens 64)
Poredak: Liverpool 9, Ajax 7, Atalanta 7, Midtjylland 0