Liga prvaka: Jude Bellingham opet spasio Real Madrid, Roko Šimić strijelac i asistent

Srijeda, 20. rujna 2023. 23:05 Napisao/la  SC

Luka Modrić igrao  do 80. minute, Josip Juranović odigrao cijelu utamicu, Ivan Rakitić asistent

Roko Šimić
Roko Šimić

Luka Modrić igrao je do 80. minute u pobjedi Real Madrida protiv Union Berlina, minute su njemačku momčad dijelile od pozitivnog rezultata.

Opet je Bellingham spasio Real Madrid u sudačkoj nadoknadi, mladi engleski napadač igrač u vrhunskoj formi na početku ove sezone.

Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Union Berlin.

Lautaro Martinez izmaknuo je pažnji obrani Real Sociedada i postigao pogodak kojim je Inter u izbjegnuo poraz u završnici utakmici tijekom koje finalist Lige prvaka nije uputio udarac prema vratima do pogotka.

Real Sociedad bio je bolji većim dijelom utakmice, stvorio je nekoliko izglednih prilika, nije bilo dovoljno za pobjedu.

Bayern je pobijedio Manchester United u golijadi na Allianz Areni, dvama pogocima Casemira u završnici popravili su igrači Manchester Uniteda dojam u utakmici na kraju koje su rezultatski dobro prošli.

Bavarska momčad bila je bolja, stvorila je više prilika, dvaput se tresao okvir vratiju gostiju.

Manchester United pogotke prima tako jeftino da loši rezultati na početku sezone nikoga ne trebaju čuditi.

Roko Šimić prvo je postigao pogodak iz kaznenog udarca, a onda asistirao za drugi pogodak u pobjedi Salzburga u Lisabonu.

Benfica je od 13. minute igrala bez isključenog Antonija Silve zbog igranja rukom.

Mogla je Benfica teže stradati, Konate u 3. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Šimić je igrao do 77. minute, Luka Sučić igrao je od 71. minute za Salzburg.

Ivan Rakitić asistirao je za jedini pogodak Seville u remiju s Lensom.

Skupina A: Galatasaray - Kopenhagen 2:2 (Boey 86, Tete 88/Elyounoussi 35, Goncavales 58), Bayern - Manchester United 4:3 (Sane 28, Gnabry 32, Kane 54-11m, Tel 90+2/Hojlund 48, Casemiro 88, 90+4)

Skupina B: Sevilla - Lens 1:1 (Ocampos 9/Fulgini 24), Arsenal - PSV 4:0 (Saka 9, Trossard 20, Jesus 38, Odegaard 71)

Skupina C: Real Madrid - Union Berlin 1:0 (Bellingham 90+5), Braga - Napoli 1:2 (Bruma 84/Di Lorenzo 45+1, Niakate 88-ag)

Skupina D: Real Sociedad - Inter 1:1 (Mendez 4/L. Martinez 87), Benfica - Salzburg 0:2 (Šimić 15-11m, Gloukh 51)