Leon Benko postigao tri pogotka za Sarajevo, Mehmed Alispahić također strijelac

Ponedjeljak, 27. srpnja 2015. 22:20 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Sarajevo - Drina 6:1

Leon Benko postigao je tri pogotka za Sarajevo u prvoj utakmici Premier lige BiH, aktualni prvak u utakmici 1. kola pobijedio je Drinu rezultatom 6:1.

Utakmica se igrala u Travniku, Drina je povela u 12. minuti Đerićevim pogotkom, a onda je krenulo lavina pogodaka.

Benko je lijepo pogodio za izjednačenje, Alispahić je pred odmor doveo Sarajevo u vodstvo.

U nastavku Benko je još dvaput zatresao mrežu, pa je zajedno s Velkoskim i Okićem najzaslužniji za katastrofu Drine.