Kup: Sevilla izbacila Atletico Madrid, Man. City pobijedio Bristol u 96. minuti

Srijeda, 24. siječnja 2018. 00:02 Napisao/la  SC

Manchester City plasirao se u finale Liga kupa pobijedivši u drugoj utakmici polufinala na gostovanju kod Bristol Citya rezultatom 3:2.

City je pobijedio u prvoj utakmici (2:1), ali Pep Guardiola nije htio riskirati.

Zaigrao je u najjačem sastavu što se pokazalo opravdanim, City je jedva pobijedio pogotkom De Bruynea u 96. minuti.

Sane (43) i Aguero (49) doveli su City u vodstvo, ali se domaćin vratio pogotkom Packa u 64. minuti.

Kada je Flint u 94. izjednačio, malo je tko očekivao da City ima još vremena pobijediti.

Sevilla je iz Kupa kralja u četvrtfinalu izbacila Atletico Madrid pobjedom u drugoj utakmici 3:1.

Escudeo je doveo goste u vodstvo već u 1. minuti, Griezmann je izjednačio u 13. minuti.

U drugom dijelu Sevilla je preokrenula rezultat.

U 47. minuti Banega je pogodio s bijele točke nakon što je Niguez skrivio jedanaesterac, pobjedu je potvrdio Sarabia u 79. minuti.

Sevilla je s ukupnih 5:2 prošla u polufinale, a tamo će joj se priključiti pobjednici dvoboja između Leganésa i Reala, Espanyola i Barcelone te Valencije i Alavesa.