Jose Mourinho nije obranio ni jedan jedanaesterac, Ferdinand bolji od Shearera

Subota, 02. rujna 2017. 19:54 Napisao/la  SC
Jose Mourinho

Rio Ferdinand i Alan Shearer okupili su zvjezdane momčadi u revijalnoj utakmici humanitarnog karaktera, prihod je bio namijenjen preživjelima u požaru koji je zahvatio Grenfell Tower.

U požaru 24-katnog nebodera poginulo je 80 ljudi.

U utakmici odigranoj na Queens Park Rangersovu Loftus Road stadionu nastupili su poznata lica javnog života, među njima najviše je bilo nogometaša.

Naravno da je Jose Mourinho bio jedan od najvećih zvijezda, menadžer Manchester United branio je za Shearerovu momčad u drugom dijelu.

Ferdinandova momčad pobijedila je nakon boljega izvođenja jedanaestaraca izmEđu ostalog zato jer Mourinho nije obranio ni jedan udarac s bijele točke. Barem je zabio jedan...

- Rekao sam  da ću na gol samo kako ne bih morao puno trčati. Nisam očekivao da dođe do jedanaesteraca, a ja sam na penale izgubio devet puta i dobio samo jednom, rekao je Mourinho koji nije publici uskratio zabavu.

Dobio je žuti karton zbog nesportskog ponašanja i prema običaju prigovorio na suđenje:

- Žuti karton nije problem, ali problem je što je njihov drugi gol bilo čisto zaleđe, rekao je Mourinho.

FERDINAND TEAM: Seaman, Gabbidon, Hill, Shephard, Wilson, Farah, Lewis, Spoony, Murs, Crouch, Mumford, drugo poluvrijeme: Given, Glen, Bircham, Hill, Impey, Wretch 32, Merson, Wood, Duff, Pizzorno, Tempah

SHEARER TEAM: James, Little, Walker, Jones, Mack, Campbell, Redknapp, Dornan, Sinclair, Sutton, Cohen, drugo poluvrijeme: James (Mourinho), Little, Walker, Bay, Smith, Sinton (Cocker), Jones, Morris, Sinclair, Bullion, Badillo

Revijalna utakmica: Ferdinand T. - Shearer T. 5:4, nakon jedanaesteraca (2:2) (Farah 2, Edwards 75/Sinclair 14, 49)