Francuska jedva izbjegnula poraz od Islanda, BiH i Turska bez golova

Četvrtak, 11. listopada 2018. 23:30 Napisao/la  SC
Mbappe
Mbappe

Island je do 86. minute držao svjetske prvake u konopcima, Francuzi su dvama pogocima u zadnjim minutama sačuvali ugled.

Turska i BiH odigrale su utakmicu bez pogodaka, Robert Prosinečki nastavlja niz pozitivnih rezultata.

Nako pola sata činilo se da će Wales doživjeti sudbinu Hrvatske (0:6), Španjolska je u 29. minuti vodila 3:0.

Smanjila je španjolska reprezentacija pritisak, Wales je Garetha Balea na kraju je doživio podnošljiv poraz.

Prijateljske utakmice: Turska - BiH 0:0, Wales - Španjolska 0:4 (Vokes 89/Paco 8, 29, Sergio Ramos 19, Bartra 74), Francuska - Island 2:2 (Eyolfsson 86, Mbappe 90-11m/Bjarnasson 30, Arnason 58)