EP: Mađarska i Island odigrali neodlučeno, mađarski navijači izazvali nerede

Subota, 18. lipnja 2016. 20:05 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola Skupine F: Irska - Mađarska 1:1

Mađarska i Island podijelili su bodove u drugom kolu skupine F, a susret su ponovno zasjenili neredi.

Mađarski navijači potukli su se uoči utakmice s zaštitarima, a izjednačujući gol proslavili su bakljadom, no ovaj put ni jedna nije bačena na teren.

Island je poveo u 40. minuti golom Gylfija Sigurdssona iz jedanaesterca, a izjednačio je Birkir Saevarsson autogolom u 88. minuti.

IRSKA: Halldorsson, Saevarsson, R Sigurdsson, Arnason, A Skulason, Gudmundsson, G Sigurdsson, A Gunnarsson, B Bjarnason, Sigthorsson, Bodvarsson

HRVATSKA: Kiraly, Lang, Guzmics, Juhasz, Kadar, Gera, Nagy, Dzsudzsak, Kleinheisler, Steiber, Priskin.

Utakmica 2. kola Skupine F: Irska - Mađarska 1:1 (Saevarsson 88-ag/Sigurdsson 40-11m)