Crna Gora - Rusija 0:3, UEFA kaznila crnogorski savez zbog prekida u Podgorici

Srijeda, 08. travnja 2015. 21:18 Napisao/la  SC

Savez mora platiti kaznu 50.000 eura, reprezentacije sljedeće dvije utakmice mora igrati pred praznim tribinama

Prekinuta kvalifikacijska utakmica između Crne Gore i Rusije registrirana je rezultatom 3:0 za Rusiju, crnogorski savez mora platiti kaznu 50.000 eura, reprezentacije sljedeće dvije utakmice mora igrati pred praznim tribinama.

UEFA je izrekla kazne zbog prekida u Podgorici u 67. minuti nakon niza incidenata koji su izazvali gledatelji. Počelo je u prvoj minuti kada je gostujući vratar Igor Akinfejev pogođen bakljom u glavu. Vratar je završio u bolnici, ali se susret nastavio. Nije se odigrao do kraja nakon učestalih provokacija s tribina.