Chelsea nanio težak poraz Arsenalu, debi Marija Pašalića u dresu engleskog prvaka

Subota, 22. srpnja 2017. 19:41 Napisao/la  SC

Chelsea - Arsenal 3:0

Nogometaši Chelsea pobijedili su u Pekingu u pripremnom susretu velikog rivala Arsenal rezultatom 3:0.

Menadžer Bluesa Antonio Conte je krenuo s najjačim sastavom u ovaj susret, dok je na drugoj strani Arsene Wenger kombinirao.

Na terenu se razlika jasno vidjela, pa je Chelsea lagano stigao do slavlja u susretu.

Do vodstva je Chelsea stigao krajem prvog dijela, a postigli su dva gola za dvije minute. Prvo je u 40. minuti Willian pogodio za 1:0, da bi zatim u 42. minuti Batshuayi povisio prednost Chelseaja na 2:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku meča Chelsea postigao još jedan gol. Samo što je krenulo drugo poluvrijeme, Batshuayi je pogodio za 3:0.

Mario Pašalić u 77. zamijenio Kantea i tako upisao svoje prve minute za Chelsea.

ARSENAL: Ospina, Maitland-Niles (46 Kolašinac), Mertesacker (46 Elneny), Monreal (46 Koscielny), Oxlade-Chamberlain (69 Nelson), Ramsey (69 Willock), Xhaka (46Coquelin), Bramall (46 Welbeck), Ozil, Iwobi, Lacazette (46 Giroud).

CHELSEA: Courtois (46 Caballero), Azpilicueta (77 Scott), David Luiz (77 Christensen), Cahill (77 Clarke-Salter), Moses (69 Tomori), Kante (77 Pašalić), Fabregas (77Kalas), Alonso (69 Kenedy), Willian (69 Baker), Pedro, Batshuayi (69 Remy).