Championship: Momčad Slavena Bilića unatoč porazu ostala lider

Ponedjeljak, 20. siječnja 2020. 23:00 Napisao/la  SC

WBA zadržao vodstvo na ljestvici  zahvaljujući tome što je Leeds izgubio, Luton City posljednji na ljestvici

Slaven Bilić
Slaven Bilić

 Nogometaši WBA priredili su neugodno iznenađenje svojim navijačima na Hawthornsu, u posljednjoj utakmici 28. kola doživjeli su poraz od Stokea koji se bori za ostanak.

Momčad Slavena Bilića doživjela je tek treći poraz ove sezone i zadržala vodstvo na ljestvici Championshipa zahvaljujući tome što je Leeds izgubio (0:1) od QPR-a.

Filip Krovinović sjedio je na klupi WBA.

Michael O'Neill u studenom je preuzeo Stoke, izbornik Sjeverne Irske od 2011. godine preporodio je momčad koja je nakon pobjede protiv lidera pobjegla iz opasne zone.

Stoke se nalazi na 21. s 28 bodova, tri više od Barnsleya koji se nalazi u zoni ispadanja u Ligi 24.

Simon Sluga branio je u porazu (1:3) Lutona od Nottinghama, Luton City nalazi se na posljednjem mjestu s 21 bodom.

Utakmica 28. kola: WBA - Stoke 0:1 (Campbell 9)

Poredak: WBA 53, Leeds 52, Fulham 48, Brentford 47, Nottingham 47,...

Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.