U-21 reprezentacija remizirala sa Slavenom Belupom, Franjo Ivanović strijelac

Četvrtak, 07. rujna 2023. 21:36 Napisao/la  SC
Franjo Ivanović (Rijeka)

U-21 hrvatska reprezentacija odigrala je neodlučeno (1:1) u pripremnoj utakmici s momčadi Slavena Belupa u Koprivnici.

Izbornik Dragan Skočić testirao je mogućnosti mladih reprezentativaca protiv momčadi za koju su debitirali trener Roy Ferenčina i dvojica bivših igrača Rijeke, Adrian Liber i Ivan Lepinjica.

Slaven Belupo poveo je pogotkom Kolumbijca Dilana Ortíza u 39. minuti, izjednačio je napadač Rijeke Franjo Ivanović u 67. minuti.

SLAVEN BELUPO: Sušak (46 Marković), Bosec (74 Krušelj), Boras (62 Božić), Međimorec, Martinaga (74 Ćurković), Claudemir (32 Lepinjica), Agbekpornu (46 Liber), Štrkalj, Mioč (74 Bošnjak), Hoxha (74 Jagušić), Ortiz (46 Šakota)

U-21 HRVATSKA: Čavlina (73 Kolić), Sigur (73 Capan), Tikvić (73 Škaričić), Perković (73 Zvonarek), Bukvić (82 Špeljak), Biuk (46 Lisica), Soldo (73 Valinčić), Hodža (73 Belcar), Vidović (66 Ljubičić), Beljo (46 Katinić), Šimić (46 Ivanović).