U-17 SP: Hrvatska minimalno pobijedila Panamu, u četvrtak protiv Uzbekistana

Ponedjeljak, 21. listopada 2013. 20:55 Napisao/la  SC

Skupina C, 2. kolo: Hrvatska – Panama 1:0

Mladi reprezentativci Hrvatske pobijedili su Panamu utakmici 2. kola U-17 Svjetskog prvenstva, koje se održava u UAE-u. Na Malokuovo dodavane jedini pogodak u 26. minuti postigao je Roguljić, mladić koji igra u Salzburgu.

Početak utakmice pripao je hrvatskim kadetima, a završnica mladićima iz Paname. Istaknuo se još jedan „Austrijanac“, vratar bečkog Rapida Mario Marić obranio je nekoliko zahtjevnih udaraca. Gonzales je u 75. minuti pogodio gredu.

Poslije poraza od Maroka (1:3), pobjedom protiv Panama naša se reprezentacija u četvrtak protiv Uzbekistana bori za ulazak u drugi krug natjecanja. Maroko i Uzbekistan odigrali su bez pogodaka.

HVATSKA: Marić, Džijan, Mamić, Šunjić, Ćaleta-Car, Murić (od 80' Blažević), Brodić, Halilović, Roguljić (od 70' Knežević), Prce, Maloku (od 52' Lulić)

PANAMA: De Gracia, Galvan, J. Diaz, Chin, Araya, Dominguez, Zuniga (od 64' Gonzalez), I. Diaz (od 59' Zorrilla), Canate (od 78' Santos), Wald, Molina

Skupina C, 2. kolo: Hrvatska – Panama 1:0 (Roguljić 26)