Nogometaši Hajduka doživjeli uvjerljiv poraz u utakmici protiv njemačkog drugoligaša

Srijeda, 22. siječnja 2014. 22:30 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Hajduk - Sandhausen 1:3

Hajduk je doživio poraz u prvoj pripremnoj prijateljskoj utakmici odigranoj u Antalyji u dvoboju s njemačkim drugoligašem Sandhausenom, koji zauzima 9. mjesto na ljestvici. Već nakon 35.minuta njemačka momčad vodila je s 3:0. Poveli su golom Diakite (15), na 2:0 povisio je Zimmmerman (18), dok je strijelac trećeg zgoditka bio Blum (35). U nastavku susreta Bašić je u 47. minuti smanjio na 3:1 što je bio konačni rezultat dvoboja .

HAJDUK, prvo poluvrijeme: Kalinić, Mikanović, Milović, Maloča, Lučić, Anđelković, Pašalić, Andrijašević, Tomičić, Iluridze, Maglica, drugo poluvrijeme: Stipica, Vršajević, Nižić, A. Milić, Jozinović, Bradarić, Sušić, Bašić, Bukva, Maloku, Basha