Hajduk poražen na turniru u Gabeli, GOŠK u finalu nakon izvođenja jedanaestaraca

Petak, 16. siječnja 2015. 15:19 Napisao/la  SC

GOŠK -.Hajduk 5:4 (2:2, 1:1), nakon izvođenja jedanaesteraca. Pobjeda GOŠK-a je zaslužena, Hajduk nije bio bolji od domaćina turnira

Nogometaši GOŠK-a pobijedili su Hajduk i ušli u finale 25. Memorijalnog turnira Andrija Anković u Gabeli. Gabeljani su pobijedili 5:4 nakon izvođenja jedanaesteaca, utakmica je završila rezultatom 2:2. Pobjeda GOŠK-a je zaslužena, Hajduk nije bio bolji od domaćina turnira.

Splićani su poveli golom Pierrea Ducassea, koji je na probi. Izjednačio je Željko Malčić fantastičnim golom iz slobodnog udarca. U drugom dijelu GOŠK je poveo preko Mornara nakon prekida, a Hajduk je poravnao na 2:2 iz kaznenog udarca, koji je realizirao Andrija Balić nakon prerkšaja na Nikoli Vlašiću.

U drugom poluvremenu trener Igor Tudor promijenio je desetoricu igrača, iz svlačionice se vratio jedino vratar Kalinić

HAJDUK: Kalinić, J. Bašić, Nižić, Maloča, Mezga, Ducasse, Caktaš, Maloku, Bradarić, Milevski, Maglica. Drugo poluvrijeme: Kalinić, Mikanović, Šimić, Juranović, Vlašić, Balić, Vasilj, Zennaro, Vuković, Z. Milić, Bencun

GOŠK: Sušac, Ljubić, Petrović, Mornar, Rodin, Dodig, Stjepanović, Bošnjak, Anković, Zadro, Malčić (Mulac, Puljić, A. Rožić, M. Rožić, Cvitković, Čilić, Limov, Pažin, Dominiković, Kaić, Marić, Ereiz)

Turnir u Gabeli: GOŠK - Hajduk 5:4 (2:2, 1:1), nakon jedanaesteraca. (Strijelci: Ducasee 23, Balić 66-11m/Malčić 33, Mornar 63)