Hajduk pobijedio Vardar nakon što je Igor Tudor promijenio cijelu momčad

Ponedjeljak, 20. siječnja 2020. 17:10 Napisao/la  SC

Hajduk je u trećoj pripremnoj prijateljskoj utakmici u Beleku svladao makedonskog prvoligaša rezultatom 3:1.

Makedonci su poveli nakon dvanaest minuta igre, Micevski je izašao sam ispred Posavca i poslao loptu u mrežu.

Trener Tudor u 63. minuti promijenio je cijelu početnu jedanaestoricu i nakon silnih promjena bijeli su postigli tri gola i došli do pobjede.

Najprije je Kreković u 73. minuti iz blizine poslao loptu u mrežu za poravanje rezultata.

U posljednij desetak minuta susreta Splićani su zabili još dva pogotka, Teklić je udarcem s 18 metara pogodio mrežu Vardara za vodstvo, da bi se Kreković tri minuta poslije po drugi puta upisao u listu strijelaca nakon što je pucao s petnaestak metara.

HAJDUK: Posavec (od 63. Ljubić), Ismajli (od 63. Vučur), Bradarić (od 63. Simić), Radić, Juranović (od 63. Tahiraj), Jurić (od 63. Jradi), Hamza (od 63. Nejašmić), Jakoliš (od 63. Čolina), Blagaić (od 63. Delić), Edouk (od 63. Teklić), Caktaš (od 63. Kreković)

Pripremna utakmica: Hajduk - Vardar 3:1 (Kreković 73, 85, Teklić 82/Micevski 12)