Hajduk pobijedio kijevski Dinamo u zadnjoj pripremnoj utakmici

Petak, 24. siječnja 2020. 18:17 Napisao/la  T. B.

Hajduk je pobijedio Dinamo Kijev u posljednjoj pripremnoj utakmici u Turskoj.

Splićani su slavili (1:0), strijelac je bio u prvoj minuti sudačke nadoknade na kraju susreta mladi stoper Radić.

Korner je izveo Teklić, Radić je bio najviši u skoku pred vratima Dinama, pucao je glavom i loptu poslao u nebranjeni dio mreže.

Splićani su propustili u 20. minuti doći do vodstva, nakon što je Kreković bio srušen u kaznenom prostoru sudac je pokazao na bijelu točku.

Caktaš je slabo izveo najstrožu kaznu, njegov udarac obranio je protivnički vratar.

Bila je ovo generalna proba pred nastavak drugog dijela prvenstva, Hajduk gostuje u Varaždinu 2. veljače gdje ga čeka bivši trener Luka Bonačić.

Trener Igor Tudor tek je u završnici igre promjenio gotovo cijelu momčad, jedanaestroica koja je započela susret mogla bi započeti dvoboj na varaždinskom travnjaku.

HAJDUK: Posavec, Vučur,Ismajli od 73. Jurić), Radić, Juranović (od 73. Čolina), Jradi (od 73. Nejašmić), Hamza (od 73. Dolček), Jakoliš (od 46. Tahiraj), Caktaš (od 73. Teklić), Edouk (od 73. Dellova), Kreković (od 46. Jairo).

Pripremna utakmica: Hajduk - Dinamo Kijev 1:0 (Radić 90)