Prvo se ispričavam svima, a pogotovo ljudima iz kluba, piše Jo
Utorak, 19. kolovoza 2014. 09:33
HNL

Tužio sam Kineze, slobodan sam igrač

Nitko iz Europe nije htio platiti 700.000 eura odštete za mene, kaže Benko
Susret 5. kola: Istra 1961 - Lokomotiva 3:2. Petnaest minuta u nastavku Istri je bilo dovoljno da ode predaleko s nišana opasnih gostiju.
Utakmica 5. kola: Zagreb - Osijek 1:2. Osiječki stoper Jonjić sudjelovao kod sva tri pogotka na utakmici. Dva je za svoju momčad zabio, a skrivio je i jedanesterac za Zagreb
Zadrani se opravdano žale da je prvi pogodak pao je iz kaznenog udarca, koji nije postojao budući da je Kouassi simulirao prekršaj
Utakmica 5. kola: Hajduk - Zadar 6:0. u drugom dijelu Hajduk je pokazao lice koje je najavljivao trener Igor Tudor dok nije mogao računati na ozlijeđene nositelje igre. Milevskij i Mezga debitirali
Utakmica 5. kola: Dinamo - Split 1:0. Na kraju prvog dijela nadahnuti Čopov potez sakrio je očigledne slabosti modre momčadi u igri na postavljenu obranu