Pripremne utakmice: Hajduk pobijedio Dinamo Tbilisi, Dinamo bolji od Pogona

Petak, 31. siječnja 2014. 21:53 Napisao/la  SC

Prijateljske utakmice: Hajduk - Dinamo Tbilisi 2:1, Dinamo - Pogon 1:0

U posljednjoj pripremnoj prijateljskoj utakmici u Antalyji Hajduk je odmjerio snage sa vodećom momčadi Gruzije, Dinamom iz Tbilisja, klubom u kojemu je svoju karijeru započeo ljetna prinova bijelih Iluridze. Bijeli su dominirali u prvom dijelu susretu, svoju nadmoć materijalizirali su 34. minuti golom Kouassija.  U nastavku susreta tempo igre bio je puno slabiji nego u prvom dijelu, no ipak su bijeli uspjeli postići drugi zgoditak, a strijelac je ponovo bio Kouassi (84). U samoj završnici gosti su golom Googoia smanjili prednost bijelih.

HAJDUK: Kalinić, Vršajević, Maloča, Milović, Milić, Bradarić, Sušić, Andrijašević, Maglica, Abdukholikov (79 Jozinović), Kouassi.

Nogometaši Dinama minimalno su pobijedili poljski Pogon, strijelac jedinog pogotka bio je Duje Čop.

DINAMO: Sandomierski, Leko, Addy, Šimunić, Lima, Cleyton (46 Halilović), Ademi, Antolić, Soudani (64 Beqiraj), Čop (82 Brodić), Fernandez (72 Murić).

Prijateljska utakmica: Hajduk - Dinamo Tbilisi 2:1 (Kouassi 34, 84/ Googoi 89), Dinamo - Pogon 1:0 (Čop 64)