Kup: Rudeš u četvrtfinalu, Turčin i Entrena strijelci u produžecima protiv Slavena Belupa

Utorak, 24. listopada 2017. 20:29 Napisao/la  SC
Tomislav Turčin (Rudeš)

Tomislav Turčin bio je strijelac prvog pogotka u pobjedi (2:0) Rudeša protiv Slavena Belupa, Rudeš je ostvario povijesni uspjeh plasmanom u četvrtfinale kupa.

Rudeš i S. Belupo igrali su produžetke u Kranjčevićevoj nakon što u 90 minuta nije bilo pogodaka.

Igrač Rijeke na posudbi postgao je pogodak u 107. minuti, drugi pogodak postigao je  Juan Antonio Entrena.

U srijedu  utakmice osmine finala Kupa igraju: Šibenik - Hajduk, Zagreb - Lokomotiva, Inter - Sesvete, Zadar - Osijek i Istra 1961 - Cibalia.

Novigrad i Dinamo igraju 31. listopada, a Gorica i Rijeka 14. studenog.