Kup: Dinamo uvjerljivo pobijedio Istru u uzvratnoj utakmici četvrtfinala

Utorak, 03. ožujka 2015. 19:12 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica četvrtfinala Kupa: Dinamo - Istra 3:0

Nogometaši Dinama pobijedili su Istru 1961 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa rezultatoma 3:0 i ukupnim rezultatom 4:0 ostvarili plasman u polufinale.

Uzvratna utakmice prelomila se za svega dvije minute. U 36. minuti Dino Špehar s bijele točke pogodio je gredu, a dvije minute kasnije zbog drugog žutog kartona isključen je Henrique.

U 42. minuti Fernandes je postigao prvi pogodak za domaćina udarcem glavom nakon ubačaja iz kuta - 1:0. U 55. minuti Pjaca je na drugoj vratnici našao Hodžića, koji uklizavanjem zabija svoj prvi službeni pogodak u dresu Dinama - 2:0.

U 69. minuti Bastos je srušio Pjacu u kaznenom prostoru, a Ćorić realizirao penal - 3:0

Igor Pamić nije vodio utakmicu, ostao je kući jer još uvijek nije zaliječio prehladu.

DINAMO: Ježina, Pinto, Sigali (46 Gojak), Vukojević, Matel, Gonçalo, Machado (62 Pavičić), Ćorić, Fernandes (62 Folić), Pjaca, Hodžić

ISTRA 1961: Brkić, Lorran, Gregov, Bastos, Heister, Vukman (86 Grković), Henrique, Jordan (64 Janjušević), Repić, Salanović, Špehar (42 Obšivač)

Uzvratna utakmica četvrtfinala Kupa: Dinamo - Istra 3:0 (Fernandes 42, Hodžić 55, Ćorić 69)