Kup: Gorica ostvarila plasman u polufinale nakon jedanaesteraca protiv Istre 1961

Utorak, 30. studenog 2021. 18:54 Napisao/la  SC

U zadnjim trenucima zadnje minute sudačke nadoknade Kristijan Lovrić uspio osigurati produžetke

Kristijan Lovrić

Gorica je ostvarila plasman u polufinale Kupa nakon što je u četvrtfinalu eliminirala Istru 1961 boljim izvođenjem jedanaesteraca (6:4).

Istru 1961 su sekunde dijelile od plasmana u polufinale u regularnom dijelu utakmice!

U zadnjim trenucima zadnje minute sudačke nadoknade Kristijan Lovrić uspio se otvoriti za udarac s 20 metara, najbolji igrač Gorice pogodio je lijevi vratarev kut i osigurao produžetke - 2:2.

U produžecima nije bilo pogodaka, vratar Kotarski obranio je dva jedanaesterca i olašao svojoj momčadi zasluženu pobjedu s obzirom na prikazano tijekom 120 minuta.

GORICA: Kotarski, Doka, Steenvoorden, Jovičić, Muhammed, Babec, Pršir (77 Suk), Fruk (87 Delfi), Kalik (87 Brodić), Lovrić, Dieye (77 Cruz)

ISTRA 1961: Lučić, Hujber, Silva, Galilea, Marin, Perera, Mlinar (90+5 Obanor), Bande (86 Desio), Mišković (62 Mahmoud), Serderov (62 Lisica), Drena Beljo

Utakmica četvrtfinala Kupa: Gorica - Istra 1961 2:2 (Dieye 45+1, Lovrić 90+6/Drena Beljo 10, 80)
Jedanaesterci: Desio - 2:3, Jovičić - 3:3, Galilea - 3:4, Suk - 4:4, Iličić - Kotarski brani, Brodić - 5:4, Silva - Kotarski brani, Steenvoorden - 6:4