1/8 Kupa: Osijek izbacio Istru u produžecima, Slaven Belupo jedva eliminirao Koprivnicu

Utorak, 30. listopada 2012. 20:03 Napisao/la  SC

Rezultati: Dinamo – Zadar 2:3, Zagreb – Zelina 1:2, Slaven Belupo – Koprivnica 2:0, Lokomotiva – Libertas 3:2, Osijek – Istra 3:2

Nogometaši Osijeka plasirali su se u 1/4 finala Kupa nakon što su u produžecima pobijedili Istru 1961. U regularnom vremenu rezultat je bio 1:1. Osijek je Kvržićevim pogotkom došao u vodstvo u 44. minuti, a produžetke je osigurao Roce pogotkom 85. minuti.

U produžecima Osijek je pogocima Pongračića (103) i Miličevića (113) riješio pitanje pobjednika, Prgomet je u 120. minuti ublažio poraz gostiju

OSIJEK: Vargić, Vrgoč, Pušić, Smoje, Zubak (56 Lukić), Lešković, Aleksić (46 Pongračić), Ibriks, Novaković, Jugović (81 Miličević), Kvržić

ISTRA 1961: Prskalo, Čagalj, Milić, Sušić, Budicin, Anđelković (46 Aganović), Roce, Blagojević, Prgmoet, Jugović (84 Sharbini), Havojić (72 Prelčec)

Nogometaši Slaven Belupa očekivano su eliminirali trećeligaša Koprivnicu (2:0), neočekivano tek u produžecima. Pogotke su postignuli Maras (97) i Delić (113).

Rezultati utakmica 1/8 Kupa: Dinamo – Zadar 2:3, Zagreb – Zelina 1:2, Slaven Belupo – Koprivnica 2:0, Lokomotiva – Libertas 3:2, Osijek – Istra 3:2