MAXtv Prva liga: Slaven lako do bodova u Vinkovcima, remi bez golova u Stanovima

Nedjelja, 22. srpnja 2012. 21:10 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola MAXtv Prve lige: Cibalia - Slaven Belupo 0:3. Strijelci: 0:1 Bubnjić (13), 0:2 Rak (63), 0:3 Rak (87), Zadar - Osijek 0:0

Utakmice 1. Kola MAXtv Prve lige

CIBALIA - SLAVEN BELUPO 0:3

Stadion Cibalije. Gledatelja: 1.000

Sudac: Damir Batinić (Osijek)

Strijelci: 0:1 Bubnjić (13), 0:2 Rak (63), 0:3 Rak (87). Žuti kartoni: Vitaić, Puljić (Cibalia), Kokalović, Bunjić, Čanađija (S. Belupo)

Cibalia: Matković, Gegić (75 Gegić), Župarić, Lučić, Rugašević, Vitaić, Mazalović, Bartolović, Pavličić (66 Mišić), Novak (46 Puljić), Koledić

Slaven Belupo: Rodić, Purić, Grgić, Bubnjić, Pilipović, Kokalović, Batarelo (90 Geng), Rak, Vugrinec (80 Delić), Čanađija, Bušić (70 Šaban)

Nogometaši Slaven Belupa prošetali su se Vinkovcima, ostvarivši tri boda s isto toliko postignutih golova. Gosti su poveli već u 13. minuti nakon što je Bubnjić bio najviši nakon kornera. Preostala dva gola dijelo su Nikole Raka, koji je domaćeg vratara Matkovića svladao u 63. i 87. minuti.

ZADAR - OSIJEK 0:0

Stadion Stanovi. Gledatelja: 1.000

Sudac: Vlado Svilokos (Sisak)

Žuti kartoni: Ivančić, Begonja, Biulen (Zadar), Lešković (Osijek)

Zadar: Gluić, Bilaver, Vasilj, Ivančić (79 Rašo), Begonja, Ćurjurić, Jerbić, Banović (63 Surać), Bilen, Prahić, Mršić (40 Gržan)

Osijek: Mikulić, Vrgoč, Kurtović, Perošević (88 Zulim), Lešković, Aleksić (86 Novaković), Ibriks, Jugović, Kvržić, Smoje, Miličević (70 Pongračić).

Fotogalerija Goran Ferbezar/PIXSELL (Cibalia - Slaven B.), Filip Brala/PIXSELL (Zadar - Osijek)