Prva HNL: Varaždin uvjerljivo pobijedio Osijek, Teklić postigao pogodak za pamćenje

Subota, 22. listopada 2022. 19:26 Napisao/la  SC
Tonio Teklić (Varaždin)

Varaždin je pobijedio Osijek u najboljoj utakmici sezone, a Teklić je iz slobodnog udarca postigao pogodak koji konkurira za pogodak sezone.

Osijek je poveo nakon prekida, ništa u prvih pola sata nije slutilo da će u Varaždinu stati osječka pozitivna serija pod vodstvom trenera Pomsa.

Varaždin je nakon prvoga pogotka jednostavno dobio krila, odigrala je domaća momčad petnaestak minuta kao u transu i trima pogocima odredila ishod utakmice.

U drugom dijelu Varaždin je nastavio igrati nadahnuto i poletno, zasluženo je pobijedio i u drugom poluvremenu pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

VARAŽDIN: Zelenika, Stolnik, Ba (od 65. Pellumbi), Jelenić, J. Stanić, Teklić (od 90+3 Belcar), Puclin, Elezi (od 79. M. Stanić), Kolarić, Brodić (od 90+4 Domjanić), Posavec (od 79. Herrera)

OSIJEK: Ivušić, Barišić, Žaper, Čeberko, Gržan, Nejašmić (od 76. Barri) Jugović, Leovac (od 46. Mierez), Caktaš (od 76. Hiroš), Kleinheisler (od 46. Lončar), Beljo (od 68. Mance)

Utakmica 14. kola: Varaždin - Osijek 4:1 (Posavec 32, Elezi 35, Teklić 41, Domjanić 90+4/Kleinheisler 19)