Prva HNL: Varaždin i Istra 1961 odigrali bez pobjednika derbi začelja

Ponedjeljak, 26. travnja 2021. 20:02 Napisao/la  SC
Šime Gržan (Istra 1961)

Derbi začelja završio je bez pobjednika, Varaždin i Istra 1961 odigrali su 1:1 u Varaždinu.

Istra je povela pogotkom Hare, Japanac je glavom loptu skrenuo u mrežu nakon Blagojevićeva ubačaja slijeva.

Posavec je izjednačio u 34. minuti, na drugoj vratnici s pet metara loptu je gurnuo u praznu mrežu nakon što je Memija ubacio zdesna.

U utakmici opterećenoj borbom za ostanak nije bilo ljepote, u drugom dijelu momčadi su više pazile da ne izgube nego da pobjede, u 77. minuti Benko je s pet metara promašio najveću priliku.

VARAŽDIN: Horkaš, Tkalčić, Senić, Pellumbi, Memija (72 Novoselec), Postonjski, Guera Djou, Đurasek, Peco (46 Herrera), Posavec, Obregon (72 Benko)

ISTRA 1961: Lučić, Šutalo, Tomašević, Navarro (89 Hujber), Blagojević, Lewitt (85 Šipoš), Galilea, Ivančić (67 Pereira), Gržan (85 Špoljarić), Bande (46 Gonzales), Hara

Utakmica 31. kola: Varaždin - Istra 1961 1:1 (Posavec 34/Hara 18)