Prva HNL: Slaven Belupo u Koprivnici prekinuo niz Varaždinaca i skočio na drugo mjesto

Petak, 16. rujna 2022. 20:54 Napisao/la  SC
Marko Martinaga
Marko Martinaga Foto: Screenshot

U prvoj utakmici 10. kola Supersport HNL-a nogometaši Slaven Belupa su u Koprivnici pobijedili Varaždn 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Ante Crnac u 37. minuti, nakon lijepog udarca s ruba kaznenog prostora.

Mogli su gosti nekoliko minuta kasnije izjednačiti, ali je Kolarić s vrha petrca glavom tukao ravno u vratara Markovića.

Koprivničani su tako prekinuli niz od dva vezana poraza i vratili se na drugo mjesto, Varaždincima je ovo prvi poraz nakon 30. srpnja, kada su na domaćem terenu poraženi od Hajduka.

SLAVEN BELUPO: Marković, Tepšić (70 Fanimo), Christopoulos, Božić, Martinaga, Mudražija (81 Bašić), Marina (81 Kocijan), Kvržić, Hoxha (86 Žuljević), Bransteter, Crnac (70 Krstanović).

VARAŽDIN: Zelenika, J. Stanić, Jelenić, Pellumbi (74 Čubelić), Urata (46 Brekalo, 81 Puclin), Elezi (74 Pilj), M. Stanić, Kolarić, Teklić, Herrera, Brodić.

Prva  HNL, 10. kolo, Slaven Belupo – Varaždin 1:0 (Crnac 37)