Prva HNL: Šibenik i Slaven Belupo remizirali, Zoran Kvržić donio gostima bod

Petak, 22. listopada 2021. 19:58 Napisao/la  SC

Šibenik i Slaven Belupo podijelili su bodove u prvoj utakmici 13. kola.

Domaća momčad djelovala je konkretnije u prvom dijelu, povela je pogotkom iz kaznenog udarca nakon intervencije VAR-a.

U drugom dijelu Slaven Belupo bio je puno bolji (3/5 udarci u okvir vratiju), stvorili su gosti nekoliko prilika.

U 80. minuti Krvžić nije iskoristio najveću priliku za goste, njegov je udarac zapeo u bloku nakon što je već u prazno poslao vratara Rogića.

Dvije minute kasnije Kvržić je udarcem glavom nakon ubačaja iz kuta loptu poslao u mrežu za 1:1.

ŠIBENIK: Rogić, Mina, Batarelo, Perić, A. Jakoliš, Ćurić, Rak, M. Jakoliš, Attys (72 Benić), Marin (64 Bedoya), Delić (64 Bailone)

SLAVEN BELUPO: Čović, Bogojević, Van Bruggen, Zirdum, Soldo, Brković (64 Glavčić), Marina, Monjac (64 Zapata), Laušić (88 Kocijan), Kvržić, Hadžić (64 Krstanović)

Utakmica 13. kola: Šibenik - Slaven Belupo 1:1 (M. Jakoliš 23-11m/Kvržić 82)