Prva HNL: Osijek pobijedio Lokomotivu, Boban iznudio penal i postigao pogodak odluke

Subota, 12. kolovoza 2017. 21:16 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola: Lokomotiva - Osijek 2:3

Gabrijel Boban bio je Osijekov ključni igrač u pobjedi protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj.

Prvo je sudac Bruno Marić u 80. minuti dosudio vrlo dvojbeni kazneni udarac nakon  duela Datkovića i Bobana, Perošević je izjednačio - 2:2

U 87. minuti Boban je iskoristio nesmotrenost obrane domaćina i pogotkom donio gostima donio pobjedu  u utakmici tijekom koje je Lokomotiva propustila nekoliko prilika dotući šaroliku momčad Zorana Zekića.

Trener Osijek igrao je bez polovice prvotimaca, koje je čuvao za utakmicu protiv Bečke Austrije.

LOKOMOTIVA: Šemper, Kolinger, Datković (88 Antunović), Musa, Capan, Šunjić, Majer, Ivanušec, Babić, Kolar (72 Karačić), Doležal (53 Burić)

OSIJEK: Malenica, Lukić, Šimunec, Matas, Marin (71 Barišić), Jambor (71 Lopa), Petrovikj, Mudražija (46 Boban), Pušić, Perošević, Grgić

Utakmica 5. kola: Lokomotiva - Osijek 2:3 (Musa 15, Capan 45/Pušić 25, Perošević 80-11m, Boban 87)