Prva HNL: Osijek pobijedio Istru 1961 pogotkom iz kaznenog udarca u 95. minuti

Nedjelja, 24. studenog 2019. 16:58 Napisao/la  SC
Josip Čondrić imao loptu na ruci...

U 93. minuti Gonzales je nespretno nogom zahvatio Špoljarića u kaznenom prostoru, sudac je pokazao na bijelu točku.

U 95. minuti Marić je s bijele točke loptu poslao ravno u ukopanog Čondrića, vratar Istre 1961 imao je loptu na ruci od koje se odbila u mrežu - 1:0.

Nogometaše Istre minute su dijelile od neodlučenog rezultata iako su od 62. minute igrali bez Pavića, koji je dobio drugi žuti karton.

Stvorio je Osijek više prilika, dvaput se tresla greda iznad Čondrića, ali pogodak iz igre domaći nisu uspjeli postići.

OSIJEK: Ivušić, Škorić, Žaper, Bočkaj (63 Lopa), Silva, Majstorović, Ndockyt, Talys, Pilj (73 Jugović), Mbakogu (63 Špoljarić) Marić

ISTRA 1961: Čondrić, Bosančić, Bušnja (86 Regan), Galilea, Grujević, Gržan, Ivančić, Laukzemis, Močinić (57 Gonzales), Pavić, Tomašević

Utakmica 16. kola: Osijek - Istra 1961 1:0 (Marić 90+5-11m)