Prva HNL: Mijo Caktaš u 90. minuti donio Hajduku pobjedu u Kranjčevićevoj

Utorak, 24. studenog 2020. 18:56 Napisao/la  SC
Mijo Caktaš

Mijo Caktaš osigurao je Hajduku pobjedu protiv Lokomotive udarcem glavom u 90. minuti.

Ostao je Caktaš sam na drugoj vratnici nakon ubačaja iz kuta, glavom je loptu poslao u travnjak, odbijena lopta bila je neuhvatljiva za Hendiju - 1:1.

Caktaš je doveo Hajduk u vodstvom na kraju brze kontre, kada je s peterca gurnuo loptu u mrežu nakon Jairove asistencije.

U drugom dijelu Lokomotiva je bolje izgledala, Tuci je izjednačio rezultat, tresao se okvir vratiju iza Posavca..

Jednom se zatresla vratnica Lokomotive, ali utakmica ni po čemu nije slutila Caktašov pogodak u 90. minuti.

LOKOMOTIVA: Hendija, Papadopoulos, Kolinger, Pivarić, Cokaj, Petrak (75 Đira), Karačić, Kallaku, Chaija, Tahiraj, Tuci (90 Jelavić)

HAJDUK: Posavec, Jakoliš (68 Todorović), Simić, Dimitrov, Dolček, Jurić, Jradi, Gyurcso (83 Brnić), Jairo (90+3 Atanasov), Caktaš, Umut (68 Diamantakos)

Utakmica 9. kola: Lokomotiva - Hajduk 1:2 (Tuci 55/Caktaš 12, 90)