Prva HNL: Lokomotiva preokrenula rezultat protiv Slavena Belupa

Ponedjeljak, 04. travnja 2022. 20:04 Napisao/la  SC
Dabro i Cipetić

Lokomotiva je pobijedila Slaven Belupo u zadnjoj utakmici 29. kola boljom igrom u nastavku utakmice.

Gosti su do odmora stekli prednost pogotkom iz kaznenog udarca, u nastavku je ušao dvostruki strijelac Marko Dabro.

Najbolji strijelac Lokomotive prvo je izjednačio iz kaznenog udarca, koji je skrivio Paracki nakon prekršaka na Kulenoviću, a onda je iskoristio propust gostujuće obrane (Paracki) i doveo domaćine u vodstvo.

Aliyu je na kraju potvrdio pobjedu koju su gosti mogli nekoliko puta osujetiti, Bosec je u 70. minuti zatresao vratnicu.

LOKOMOTIVA: Nevistić, Cipetić, Salihu, N. Soldo, Milićević, Vasilj (72 Maleš), Marić, Aliyu (90+3 Stojković), Kačavenda (90+3 Špeljak), Pivarić (46 Dabro), Kulenović

SLAVEN BELUPO: Sušak, Tepšić (63 Kvržić), Paracki, Soldo, Bosec, Bogojević, Caimacov, Crnac, Brković (63 Krstanović), Zapata (84 Mlinarić), Laušić (84 Hoxha)

Utakmica 29. kola: Lokomotiva - Slaven Belupo 3:1 (Dabro 48-11m, 77, Aliyu 90+3/Crnac 45+1)