Prva HNL: Inter pobijedio u Vinkovcima, Tomislav Šarić dvostruki strijelac protiv Cibalije

Subota, 23. rujna 2017. 19:10 Napisao/la  SC
Tomislav Šarić (Inter)

Nogometaši Intera iz Zaprešića na gostovanju u Vinkovcima kod Cibalije u 10. kolu HT Prve lige došli su do tri boda pobjedom 2:1.

Poveli su domaćini u 21. minuti preko Štrklja, ali su gosti do kraja poluvremena izjednačili preko Šarića u 45. minuti.

Isti igrač donio je pobjedu svojoj momčadi pogotkom u 57. minuti.

CIBALIA: Brkić, Filipović, Kordić (72 Dabro), Miličević (46 Galić), Muženjak, Peričić, Pervan, Rubić, Štrkalj, Vojković (62 Stepčić), Zgrablić

INTER: Santini, Rešeter (55 Bencun), Blažević (82 Ottochian), Bosek, Grgić, Komurski, Mamić, Mazalović, Postonjski, Rak (90 Haramustek), Šarić

Utakmica 10. kola: Cibalia – Inter 1:2 (Štrkalj 21/Šarić 45, 57)