Prva HNL: Inter pobijedio Cibaliju na otvaranju sezone, preokret u drugom dijelu

Petak, 14. srpnja 2017. 22:23 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola Prve HNL: Inter - Cibalia 3:1

Nogometaši Intera pobijedili su (3:1) Cibaliju na otvaranju nove sezone Prve HNL.

Zanimljivo je da su Zaprešićani nakon 12 godina prvi puta slavio u 1. kolu domaćeg prvenstva iako početak nije slutio dobrim.

Cibalia je povela u 23. minuti, Čuljak je ubacio u sredinu kaznenog prostora, Pervan je pogodio za 1:0.

Tri minute kasnije Mišić je zamalo zatresao mrežu, Cibalia je propustila veliku priliku ovećati vodstvo.

U 45. minuti Tomašević je igrao rukom, sudac Fran Jović  pokazao je na bijelu točku odakle je Puljić pogodio za 1:1.

U nastavku Inter je preokrenuo rezultat dvama Blaževićevim pogocima.

Vratar Intera Krševan Santini, brat hrvatskog reprezentativca Ivana, debitirao je s dresom brojem 10!

INTER: Santini, Blažević (86 Ottochian), Bosec, Čirjak (70 Vukman), Dalić, Filipović, Haramustek, Mazalović, Purić, Rak (88 Tomičić), Šarić

CIBALIA: Šubarić, Zgrablić, Čuljak, Karamarko, M. Mišić, P. Mišić, Pervan (70 Vitaić), Plum, Šimunac (61 Galić),  Štrkljaj (76 Dabro), Tomašević

Utakmica 1. kola Prve HNL: Inter - Cibalia 3:1 (Puljić 45+2,  Blažević 57, 84/Pervan 23)