Prva HNL: Hajduk pobijedio u Koprivnici, Umut postigao prvi pogodak

Subota, 21. studenog 2020. 19:08 Napisao/la  SC
Mijo Caktaš dvaput asistirao

Hajduk je uspio nekoga pobijediti!

Trener Boro Primorac ostvario je pobjedu u Koprivnici, nije to dugo uspjelo njegovim prethodnicima.

Za razliku od njih, Primorac očito protežira čvrsti nogomet, Hajduk je tijekom cijele utakmice izgledao vrlo stabilno i pragmatično, dva udarca u okvir gola završili su u mreži!

U sudačkoj nadoknadi prvoga dijela Umut je glavom loptu skrenuo u mrežu nakon Caktaševa ubačaja, Hajduk je na odmor otišao s prednošću zahvaljujući prvijencu turskog napadača.

U 56. minuti Caktaš je ubacio slijeva, Umut je  utrčao ispred Solde, koji je nespretno skrenuo loptu u svoju mrežu - 0:2.

Neobično dugo trajala je VAR provjera pozicije turskog napadača, sudac Bebek nadoknadio je na kraju zbog toga čak 9 minuta.

Do kraja utakmice Hajduk je imao nekoliko izglednih prilika kazniti otvoreniju igru domaće momčadi, koja se bezuspješno pokušala vratiti u utakmicu.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Lulić, Božić, Soldo, Goda, Paracki, Mlinar, van Bruggen (55 Knoll), Lulić (88 Iličić), Bačelić-Grgić (10 Krstanović, 88 Boakye), Jeffren (55 Bogojević)

HAJDUK: Posavec, Simić, Vušković, Dolček, Jurić, Jairo (90+5 Atanasov), Caktaš, Brnić (76 Gyurcso), Jradi, Jakoliš, Umut

Utakmica 12. kola: Slaven Belupo - Hajduk 0:2 (Umut 45+2, Soldo 56-ag)