Prva HNL: Hajduk pobijedio Lokomotivu, Jairo odlučio u Kranjčevićevoj

Nedjelja, 14. travnja 2019. 20:57 Napisao/la  SC
Jairo (Hajduk)

U 79. minuti Gyurcso se "biciklom" oslobodio čuvara u ljevoj strani kaznenog prostora, vratio povratno na drugu vratnicue, gdje je Jairo udarcem iz prve pogodio mrežu - 0:1.

Hajduk je tim pogotkom osvojio tri boda u Kranjčevićevoj protiv izravnog konkurenta u bori za europski plasman.

Obje su momčadi igrale oprezno, nije bilo puno izglednih prilika.

Posavec je obranio dva malo teža udarca domaćina, najteže je bilo obraniti Ivanušecov pokušaj iz slobodnog udarca.

Dojam je da su presudile nijanse.

Nakon pogotka otvorila se Lokomotiva, zadnjih desetak minuta bili su najuzbudljiviji.

LOKOMOTIVA: Grbić, Kolinger, Majstorović, Lecjaks, Jakić (82 Babić), Burić (82 Đurasek)), Karačić, Uzuni (77 Drožđek), Ivanušec, Radonjić, Kastrati.

HAJDUK: Posavec, Tudor, Svatok, Lopez, Bradarić, Nejašmić, Palaversa (58 Tahiraj), Jurić (59 Jradi), Hamza, Gyurcso (87 Kalik), Jairo.

Utakmica 29. kola: Lokomotiva - Hajduk 0:1 (Jairo 79)