Prva HNL: Nenad Bjelica ostvario petu pobjedu, Osijek osvojio bodove u Koprivnici

Subota, 31. listopada 2020. 16:58 Napisao/la  SC

Bohar u 47. minuti atraktivnim pogotkom iz slobodnog udarca riješio pitanje pobjednika utakmice između Osijeka i Slaven Belupa

Nenad Bjelica

Nenad Bjelica ostvario je petu pobjedu u petoj utakmici otkada je sjeo na klupu Osijeka!

Nogometaši Osijeka pobjedili su u Koprivnici, jedini pogoadak postigao je slovenski reprezentativac.

Bohar je u 47. minuti atraktivnim pogotkom iz slobodnog udarca riješio pitanje pobjednika, dio krivice snosi vratar Filipović, lopta je završila let u mreži u njegovu kutu - 0:1.

Osijek je većim dijelom dominirao u posjedu lopte, tek su u završnici utakmice domaćini su uspjeli pritisnuti momčad koja teško prima pogotke u zadnjim utakmicama.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Lulić, Božić, Van Bruggen, Soldo, Paracki, Glavčić, Bogojević (75 Knoll), Boakye (55 Jeffren), Goda, Krstanović

OSIJEK: Ivušić, Silva, Lončar, Caro, Jurčević, Pilj, Kleinheisler (86 Lopa), Ljubić, Bohar (90+2 Guti), Erceg (75 Ndockyt), Mierez

Utakmica 10. kola: Slaven Belupo - Osijek 0:1 (Bohar 47')