MAXTV PRVA LIGA

Split uvjerljivo pobijedio Lokomotivu

Subota, 30. studenog 2013. 21:09 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Split – Lokomotiva 3:0

Nogometaši Splita uvjerljivo su pobijedili Lokomotivu u utakmici 18. kola i još jednom dokazali da su mnogo bolja momčad nego što pokazuje ljestvica. Split je ove sezone u Parku mladeži pobijedio tri vodeće momčadi u ligi (Dinamo, Rijeka, Lokomotiva).

U jednom od boljih izdanja ove sezone, Split je pobijedio rezultatom 3:0. Prvi gol efektnim udarcem postigao je Erceg u 30. minuti, drugi pogodak u 47. minuti postigao je Glumac nakon što je prihvatio loptu koja se odbila od stative po Ercegovu udarcu.

Mate Bilić postigao je treći pogodak za Split u 88. minuti nakon što je Belle ubacio.

Nažalost, utakmicu je obilježila teža ozljeda Glavine, koji ušao u igru u 69. minuti da bi nakon duela u 80. minuti ostao ležati. Iznesen je na nosilima i prebačen u bolnicu.

RNK SPLIT: Zagorac, Ibriks, Galović, Glumac, Rugašević, Dujmović, Vojnović, Belle, Kvesić (od 69. Glavina - od 82. Mršić), Erceg (od 89. Tomašević), Bilić

LOKOMOTIVA: Šarlija, Gorupec, Puljić, Mesarić, Bručić, Mrzljak (od 46. Pavičić), Trebotić (od 57. Pajač), Šovšić, Pjaca, Peko (od 57. Šitum), Budimir

Utakmica 18. kola: Split – Lokomotiva 3:0 (Erceg 30, Glumac 47, Bilić 88)