MAXtv Prva liga: Split pobijedio u Koprivnici s desetoricom igrača, Glumac pogodio u 89.

Ponedjeljak, 31. ožujka 2014. 20:18 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola: Slaven Belupo - Split 1:2 (Vugrinec 60/Glavina 36, Glumac 89)

Pogotkom Glumca u 89. minuti nogometaši Splita uspjeli su osvojiti tri boda u Koprivnici i domaćine gurnuti na rub drugoligaške provalije. Splićani su do pobjede došli s desetoricom igrača, u 62. minuti Vojnović je morao u svlačionicu nakon što je dobio drugi žuti karton.

Slaven Belupo ove sezone promijenio je tri trenera, ali nije promijenio navike gubitničkih momčadi.

SLAVEN BELUPO: Picak, Melnjak, Edson, Fuštar, Gregurina (52 Brlek), Pranjić, Delić (76 Ozobić), Glavina (84 Novinić), Ćanađija, Rak, Vugrinec

SPLIT: Zagorac, Ibriks, Križanac, Glumac, Glavina, Vojnović, Vidović, Bagarić (85 Baraban), Erceg, Belle (63 Dujmović), Roce  (34 Rugašević)