MAXtv Prva liga: Slaven Belupo u Osijeku osvojio važne bodove u borbi za ostanak

Nedjelja, 07. prosinca 2014. 17:16 Napisao/la  SC

Nogometaši Slaven Belupa napravili u veliki korak u borbi za ostanak pobijedviši Osijek u Gradskom vrtu. Slaven je odlično otvorio utakmicu i poveo golom Mirića s bijele točke u 14. minuti. Ozbobić je u 44. minuti donio dva gola prednosti, a Mirić je novim golom donio velikih 0:3.

Osijek se probudio tek u završnici, Mešanović i Škorić u 85. i 88. minuti vratili su nadu, ali koprivnički nogometaši na kraju su sačuvali pobjedu.

OSIJEK: Mikulić, Pranjić, Špehar (od 46' Pavić), Barišić, Jamak, Glavaš (od 64' Mešanović), Jonjić, Škorić, Šorša (od 56' Perošević), Matas, Mišić.

SLAVEN BELUPO: Kardum, Melnjak (od 89' Geng), Grgić, Henrique, Crepulja, Cesarec, Brlek, Purić, Fuštar, Mirić (od 80' Delić), Ozobić.

Utakmica 18. kola: Osijek - Slaven Belupo 2:3 (Mešanović 85', Škorić 88'/Mirić 14'-11m, 56', Ozobić 44').