MAXtv Prva liga: Slaven Belupo slavio protiv Hajduka, Futacs promašio jedanaesterac za bod

Nedjelja, 04. prosinca 2016. 16:54 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Slaven Belupo - Hajduk 2:1

MAXtv Prva liga - 18. kolo

SLAVEN BELUPO – HAJDUK 2:1 (1:1)

Gradski stadion Koprivnica. Gledatelja: 2400

Sudac: Damir Batinić (Osijek)

Strijelci: 1:0 Burić (33), 1:1 Said (45), 2:1 Ivanovski (60)

Žuti kartoni: Jovičić, Heber (Slaven Belupo), Erceg, Šimić (Hajduk)

SLAVEN BELUPO: Blažević, Arap (73 Martinaga), Burić, Heber, Ivanovski (83 Međimurec), Jovičić, Katić, Musa, Purić, Savić (65 Bogojević), Stiglec

HAJDUK: Kalinić, Erceg, Futacs, Gentsoglou (30 Bašić), Juranović, Kožulj, Kvesić, Nižić, Said (75 Barry), Šimić, Vlašić

U 18. kolu MAX Tv Prve lige Slaven Belupo je kao domaćin slavio protiv Hajduka rezultatom 2:1.

Na klupi Hajduka debitirao je mladi trener Marko Lozo koji neće po dobrom pamtiti svoj debi.

Domaćini su poveli u 33. minuti preko Burića, a zadnjoj minuti prvog dijela izjednačio je Said.

Pobjedu Slavenu donosi Mirko Ivanovski u 60. minuti za 2:1.

U 89. minuti Futacs je mogao izjednačiti iz jedanaesterca, ali je pogodio stativu, te su bodovi ostali u Koprivnici.