MAXtv Prva liga: Slaven Belupo pobijedio devetoricu igrača Intera

Petak, 15. srpnja 2016. 22:14 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola MAXtv Prve HNL: S. Belupo - Inter 2:0

Nogometaši Slavena Belupa ostvarili su prvu pobjedu u prvoj utakmici prvog kola MAXtv Prve lige! Slaven je u Koprivnici pobijedio Inter rezultatom 2:0.

Oba pogotka pala su u zadnjih desetak minuta, kada je Inter igrao bez dvojice isključenih igrača.

U 62. minuti Kolar je dobio izravni crveni karton zbog prigovora, a u 82. minuti sudac Damir Batinić isključio je Mesfina zbog drugoga žutog kartona.

Minuti kasnije Ejupi je proigrao Štigleca, koji dovodi domaćina u vodstvo - 1:0.

U posljednjoj minuti Burić je asistirao Arapu za drugi pogodak - 2:0.

Prije utamice S. Belupo je dobio trofej Fair play za prošlu sezonu. Najpristojnija momčad HNL-a tako se ponašala na terenu tijekom cijeloga susreta.

Za razliku od igrača Intera, koji su zbog nesportskog ponašanja izgubili dvojicu igrača i bodove.

SLAVEN BELUPO: Marković, Purić, Međimorec, Musa, Štiglec, Christensen, Pokrivač, Gregurina (od 46. Burić), Ivanovski (od 78. Arap), Ejupi, Savić (od 61. Barić)

INTER: Čović, Begić, Filipović, Komorski, Mesfin, Šoljić, Mazalović, Danoski (od 87. Mamut), Altiparmakovski (od 65. Brlečić), Ottochian, Kolar.

Utakmica 1. kola MAXtv Prve HNL: S. Belupo - Inter 2:0 (Štiglec 83, 2:0 Arap 90)