MAXtv Prva liga: Slaven Belupo nadoknadio 0:2 protiv Lokomotive i zasjeo na prvo mjesto

Petak, 24. kolovoza 2012. 22:49 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Slaven Belupo - Lokomotiva 3:2. Gregurina je u 84. minuti matirao Lovrića i gurnuo Slaven na prvo mjesto

SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA 3:2

Utakmica 6. kola MAXtv Prve lige: Slaven Belupo - Lokomotiva 3:2 (2:2). Gradski stadion. Sudac: Ivo Krečak (Šibenik).

Strijelci: 0:1 Kramarić (3'), 0:2 Boras (18'), 1:2 Vugrinec (28'), 2:2 Batarelo (30'), 3:2 Gregurina (84').

Žuti kartoni: Batarelo, Maras, Šaban (Slaven Belupo), Samateh, Kramarić, Antolić (Lokomotiva).

SLAVEN BELUPO: Rodić, Kokalović, Grgić, Čanađija (od 72' Brlek), Glavica (od 83' Šaban), Delić (od 61' Gregurina), Vugrinec, Purić, Rak, Maras, Batarelo.

LOKOMOTIVA: Lovrić, Mrzljak (od 86' Zakarić), Musa, Barbarić, Mesarić, Antolić, Bručić (od 56' Šitum), Boras, Kramarić (od 79' Pejić), Brozović, Samateh.

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su Lokomotivu 3:2, zagrebački sastav ponovo je na gostovanju prosuo vodstvo 2:0. Gosti su preko Borasa u 18. minuti imali dva pogotka prednosti, a Vugrinec i Batarelo su u dvije minute (28, 30) vratili stvari na početak.

Koprivničani su krenuli po tri boda, Gregurina je u 84. minuti matirao Lovrića i gurnuo Slaven na prvo mjesto.