MAXtv Prva liga: Robert Rubčić debitirao pobjedom na klupi Istre 1961

Subota, 17. listopada 2015. 17:11 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Istra 1961 - Osijek 2:1. Tri boda Istri osigurao Belgijanac Bouhna pogotkom u 78. minuti

Robert Rubčić debitirao je na klupi Istre pobjedom (2:1) protiv Osijeka. U ne odveć kvalitetnoj utakmici, drugo poluvrijeme bio je puno zanimljivije.

Osijek je poveo u 58. minuti pogotkom Rocea s bijele točke, sudac Frković dosudio je kazneni udarac nakon što je lopta Žižića udarila u ruku.

U 63. Svraka je rezantnim udarcem s 19 metara pogodio desni kut Žitnjakovih vratiju - 1:1.

Tri boda Istri osigurao Belgijac Bouhna, kojemu je Nikolić glavom idealno skrenuo loptu iskosa pred Žitnjakom - 2:1.

ISTRA 1961: Iveša, Mišić (75 Pamić), Žižić, Ojdanić, Heister, Zlomislić (61 Vuković), Đurić (16 Svraka), Zolotić, Kasalica, Bouhna, Nikolić

OSIJEK: Žitnjak, Tcveiba, Arsenić (86 Aganspahić), Lesjak, Grgić (75 Mandić), Šarić, Čuljak (59 Matas), Lukić, Šorša, Šipčić, Roce

Utakmica 13. kola: Istra 1961 - Osijek 2:1 (Svraka 63, Bouhna 78/Roce 58-11m)