MAXtv Prva liga: Osijek odnio bodove iz Koprivnice, Ejupi presudio bivšim suigračima

Subota, 20. kolovoza 2016. 23:50 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: S. Belupo - Osijek 2:3

Slaven Belupo doživio je prvi poraz u ovosezonskom prvenstvu. Osijek je bodove iz Koprivnice odnio ponajviše zaslugom donedavnog napadača Belupa, Ejupi je bio dvostruki strijelac za goste.

Osijek je imao laganu inicijativu igre. Kada se to najmanje očekivalo, domaćini su poveli. Ivanovskog ruši Lulić, sudac Strukan uz malu zadršku pokazuje na bijelu točku. Kazneni udarac sam je izveo Ivanovski - 1:0.

U 57. minute domaću publiku rastužio je donedavni miljenik Ejupi. Boban je ubacio, a Ejupi neometano glavom pogodio - 1:1.

Osječka igra nakon izjednačenja je živnula, domaći neshvatljivo griješe. Štiglec je vratio loptu Markoviću, koji je izašao sa svojih vrata previše u stranu, pa je Štiglecova povratna lopta glavom zatresla mrežu - 1:2.

U 83. minuti izjednačio je Savić, koji je snažnim udarcem pronašao put do mreže - 2:2.

Nakon dvije minute Ejupi je volejem matirao Markovića - 2:3.

SLAVEN BELUPO: Marković, Purić, Musa, Jovičić, Štiglec, Christensen, Katić, Gregurina, Barić (od 72. Radić), Ivanovski (od 61. Heber), Zakarić (od 69. Savić)

OSIJEK: Mikulić, Matas, Lukić, Leko, Barišić, Vojnović (od 60. Lulić), Petrovikj, Perošević (od 68. Mioč), Knežević (od 87. Arsenić), Boban, Ejupi

Utakmica 6. kola: S. Belupo - Osijek 2:3 (Ivanovski 41-11m, Savić 83/Ejupi 57, 85, Štiglec 66-ag)