MAXtv Prva liga: Osijek i Hajduk podijelili bodove, Erceg i Ejupi strijelci

Nedjelja, 14. kolovoza 2016. 23:01 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola: Osijek - Hajduk 1:1

Nogometaši Osijeka i Hajduka odigrali su neodlučeno u utakmici koja je odlučena u prvih dvadesetak minuta.

U 12. minuti Erceg je na rubu peterca prevario svog čuvara i pogodio donji desni kut - 0:1.

U 19. minuti Osijek je izjednačio pogotkom Ejupija, koji je zatresao mrežu nakon sudara Vojnovića i Kalinića. Sudac Zebec nije uvažio splitske proteste.

U preostalom dijelu žustre utakmice obje su momčadi pokušavale ostvariti pobjedu u doziranim napadima. Očito je najvažnije bilo ostati neporažen.

OSIJEK: Mikulić, Barišić, Mioč (59 Lulić), Džolan, Boban (77 Perošević), Vojnović, Ejupi, Petrovikj, Matas, Lukić, Knežević (90 Lesjak)

HAJDUK: Kalinić, Ismajli, Šimić, Bilji, Memolla, Jefferson, Gentsoglou (66 Bašić), Tudor, Vlašić, Erceg (76 Maganto), Said.

Utakmica 5. kola: Osijek - Hajduk 1:1 (Ejupi 19/Erceg 12)