MAXtv Prva liga: Nogometaši Istre 1961 pobijedili Hrvatski dragovoljac

Nedjelja, 06. listopada 2013. 18:47 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Istra 1961 -  Hrvatski dragovoljac 2:1

MAXtv Prva liga, 12. kolo

ISTRA 1961 - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:1

Igralište Aldo Drosina. Gledatelja: 1.500. Sudac: Goran Gabrilo (Split).

Strijelci: 1:0 Blagojević (10'), 2:0 Radonjić (28'), 2:1 Bačelić-Grgić (84'-11m).

Žuti kartoni: Franjić, Blagojević, Chung Woon (Istra 1961), Zlatar, Doležal (Hrvatski dragovoljac).

Crveni karton: Živković (55').

ISTRA 1961: Prskalo, Čagalj, Obšivač, Graf, Blagojević, Batarelo, Križman, Chung Woon, Radonjić (od 66' Babić), Franjić (od 60' Havojić), De Oliveira (od 75' Sačer).

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović, Špehar (od 32' Komorski), Kluk, Jakšinić, Zlatar, Gregov, Doležal, Brtan (od 46' Živković), Sivonjić (od 70' Zubak), Mršić, Bačelić-Grgić.

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Hrvatski dragovoljac 2:1 u utakmici 12. kola. Istrijani su imali vodstvo 2:0 već do 28. minute pogocima Blagojevića i Radonjića. Gosti su im dodatno olakšali posao, Živković je u 55. minuti isključen nakon što je napucao loptu u protivničkog igrača. Dragovoljac je do kraja utakmice smanjio rezultat pogotkom Bačelića