MAXtv Prva liga: Nestorovski dvama pogocima odlučio pobjednika u derbiju začelja u Puli

Subota, 20. veljače 2016. 19:15 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Istra 1961 - Inter 1:2

Ilija Nestorovski odlučio je pobjednika u derbiju začelja, napadač zaprešičke momčadi zabio je dva gola u gostujućoj 2:1 pobjedi kod Istre u Puli.

Zabijao je Nestorovski u 13. i 33. minuti i čime je stigao do brojke od 15 golova u HNL-u ove sezone i učvrstio prvo mjesto na ljestvici strijelaca.

Puljani su tek do kraja preko Repića u 67. minuti uspjeli ublažiti poraz trenera Andreja Panadića u debiju pred domaćom publikom.

ISTRA 1916: Iveša, Žižić, Mihaljević (46 Pamić), Jurkić, Vuković, Tomić, Mišić (46 Da Silva), Repić, Hadžić, Heister, Gržan

INTER: Čović, Bočkaj (89 Glavina), Mazalović, Šoljić, Mlinar, Nestorovski, Čeliković, Komorski, Mikulić (74 Hanžek), Puljić, Ottochian (76 Blažić)

Utakmica 23. kola: Istra 1961 - Inter 1:2 (Repić 67/Nestorovski 13, 33)